Питання та відповіді

Поширені запитання

1Що таке критичне захворювання?
До критичних належать важкі захворювання, що становлять загрозу для життя чи істотно впливають на її якість. Найбільш поширеними критичними захворюваннями є рак, інфаркт, інсульт, а також стани, при яких потрібна трансплантація органів.
2Що гарантує мій поліс?
Поліс покриває всі витрати, пов'язані з лікуванням, проживанням і транспортними витратами: оплачується переліт, харчування, проживання, повторна діагностика, амбулаторне та стаціонарне лікування, перекладач, юридична та психологічна підтримка, а також всі медикаменти в повному обсязі.
3Який розмір страхової суми?
Залежно від умов договору, щорічні ліміти страхових сум складають від $ 50 000 до $ 1 000 000.
4Чим дана страховка відрізняється від конкурентів?
Маданес Україна пропонує найширше на ринку покриття, що включає лікування раку, всі види планової хірургії і трансплантації органів, а також все необхідне медикаментозне лікування. Гроші не закінчаться в найбільш недоречний момент. Маданес Україна відрізняється тим, що супроводжує застрахованого на всіх стадіях лікування, надаючи йому юридичну, мовну та психологічну підтримку.
5Що таке страховий випадок?
Діагностування кваліфікованим лікарем захворювання, що потрапляє під умови договору страхування.
6Як розраховується вартість поліса?
Кінцева вартість поліса залежить від території покриття, історії хвороби застрахованого, його віку, а також пакету послуг і набору страхових ризиків, що входять в страховку.
7У мене є поліс, що включає виплату при критичному захворюванні. Навіщо мені поліс Маданес Україна?
Боротьба з важким захворюванням як рак або хвороба серця - це війна відразу на декількох фронтах. Якість лікування і психологічний стан пацієнта є не менш важливими, ніж фінансова складова. Гроші, які будуть в розпорядженні, допоможуть зберегти рівень життя під час хвороби. Однак цих коштів може не вистачити на операцію або проходження тривалого курсу лікування, вартість яких може доходити до 100 000 $. Ще більш складною проблемою є питання вибору клініки і медичного фахівця, які забезпечать найбільш ефективне лікування. Не маючи необхідних знань в цій області, організувати лікування, як в Україні, так і за кордоном на якісному рівні завдання помилкове. Маданес Україна дає експертизу з усіх питань.
8Що, якщо термін договору закінчився, а лікування ще не завершилося? Чи буде воно повністю покрито?
У разі необхідності можна продовжити договір страхування на тих самих умовах, щоб продовжити лікування.
9Якщо я куплю поліс сьогодні, то захист почне діяти вже завтра? Скільки становить період очікування?
Поліс починає діяти після закінчення періоду очікування. Період очікування триває від 3 до 6 місяців в залежності від покриття і програми. При пролонгації поліса на наступний рік період очікування не застосовується.
10Чи обов'язкове проходження медогляду і надання аналізів перед укладенням договору страхування?
Не обов'язково, досить заповнення декларації або анкети.
11Я не можу підписатися під декларацією. Що робити?
Заповніть анкету, і наші андеррайтери проаналізують, на яких умовах ви можете приєднатися до програми.
Замовити дзвінок

Експерти Маданес Україна дадуть відповідь на всі ваші питання