Партнерам

Розробка ексклюзивних страхових програм з подальшим навчанням фахівців страхового ринку. Щоб страховий поліс був затребуваний і відповідав потребам клієнтів, важливо грамотно його розробити і донести всі переваги програми.
Madanes пропонує цілий ряд інструментів для впровадження нових продуктів і їх презентації, щоб спільний продукт займав гідне місце
в портфелі компаній-партнерів.

Інструменти

 

Перестраховий брокер


Madanes є одним із лідерів серед світових перестрахувальних брокерів і більше 35 років надає можливість як факультативного, так і облігаторного перестрахування.

Серед наших партнерів - Swiss Re, Allianz, Gen Re, Berkshire Hathaway Inc., Munich Re, SCOR і Lloyds.

Фахівці розробляють програми перестрахування, виходячи з переліку ризиків і індивідуальних потреб клієнта. Супроводжують угоди аж до остаточного розміщення ризиків в перестрахуванні, а також консультують з питань, пов'язаних з веденням переговорів з перестраховиками.

Серед наших партнерів - Swiss Re, Allianz, Gen Re, Berkshire Hathaway Inc., Munich Re, SCOR і Lloyds
 

Медичний асистанс


Маданес Україна забезпечує доступ до висококваліфікованої медичної допомоги кожному пацієнту. Організовує медичне обслуговування в кращих клініках світу. Багаторічний досвід і тісні зв'язки з медичними установами дають можливість вести страхові випадки будь-якої складності.

Madanes супроводжує пацієнта на кожному етапі лікування: збір документів, оформлення візи, організація перельоту і проживання, діагностики, амбулаторного або стаціонарного лікування і подальшого спостереження.

Багаторічний досвід і тісні зв'язки з медичними установами дають можливість вести страхові випадки будь-якої складності
 

Андеррайтинг


В ході впровадження нових страхових покриттів Маданес Україна надає послуги зі складання протоколу медичного андеррайтингу, анкети і заяви на страхування, а також керівництва з андеррайтингу для клієнтів. При необхідності надає послуги андеррайтингу та самостійне його проведення.

В команду фахівців компанії входять досвідчені андеррайтери, лікарі та медичний персонал.

Велика база даних з понад 200 000 випадків дозволяє зробити зважену оцінку і запропонувати оптимальне рішення.

Велика база даних з понад 200 000 випадків дозволяє зробити найбільш зважену оцінку і запропонувати оптимальне рішення
 

Система навчання


Для презентації розроблених продуктів страховим фахівцям і відділу продажів Маданес Україна створює мультимедійні освітні програми: вебінари, тренінги, курси, мотиваційні програми.

Основні теми: технологія та моделі продажу страхових продуктів, психологія страхування, технології лікування онкології та інше.

Кожного року освітній блок поповнюється новими статистичними даними
Стати партнером

Заповніть поля та експерти Маданес Україна по роботі з партнерами з вами зв'яжуться